Studio In Santa Teresa
Studio In Santa Teresa Rio de Janeiro oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Templo da Humanidade, położonych w odległości 5-minutowego spaceru. 1-pokojowy apartament oferuje Wi-Fi oraz parking na terenie.
Pobliskie atrakcje to Museu da República, zaledwie 1 km od apartamentu o powierzchni 25 m^2 oraz Arcos da Lapa - 1,1 km stąd. Praça Paris znajduje się w odległości spaceru od obiektu. PlacCinelândia leży w odległości 17-minutowego spaceru.
Studio In Santa Teresa oferuje widoki na ogród oraz nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja. W obiekcie jest 1 łazienka.
Obiekt jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię. Jedynie w ciągu 5-minutowego spaceru znajduje się restauracja Braseirinho da Gloria, serwująca dania kuchni brazylijskiej. Najbliższa stacja metra to Gloria znajdująca się 350 m od tego apartamentu.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Wi-Fi
Do dyspozycji gości w pokoju
- Minibar
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Studio In Santa Teresa zapewnia połączenie z Internetem?
Tak, Studio In Santa Teresa oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu. - ❓
Czy Studio In Santa Teresa obejmuje kuchnię?
Tak, Studio In Santa Teresa oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Jaki jest dokładny rozmiar Studio In Santa Teresa?
Studio In Santa Teresa ma powierzchnię 25 metrów kwadratowych.